Sprzedawałem okna jako przedstawiciel handlowy

Moja poprzednia praca była kompletnie do niczego. Zajęcia były nudne, a ja nie mogłem się w niej rozwijać. Po pewnym czasie czułem, że siedzę w jednym miejscu. Musiałem coś zmienić w swoim życiu, ponieważ nie było satysfakcjonujące.

Nasze firmowe okna były na kieszeń każdego klienta 

ceny okien pcv bydgoszczW końcu podczas przeszukiwań ogłoszeń okazało się, że pewna firma zajmująca się montażem i sprzedażą okien szuka przedstawiciela handlowego. Na dodatek oferowali dobre warunki i możliwość rozwoju. Uznałem, że warto spróbować i udałem się na rozmowę kwalifikacyjną. Na niej omówiliśmy każdy szczegół moich nowych obowiązków. Ta branża nie była mi obca dlatego byłem zaciekawiony taką ofertą pracy. W końcu zdecydowałem, że podejmę z nimi współpracę. W pierwszym tygodniu udałem się na szkolenia organizowane dla nowych przedstawicieli handlowych. Tam uczono nas jak skutecznie sprzedawać znane wszystkim okna pcv na terenie Bydgoszczy i nie tylko. Również co jakiś czas wysyłano nas na różnego rodzaju targi oraz spotkania branżowe. Dzięki temu każdy przedstawiciel mógł rozwijać swoje umiejętności i je doskonalić. Sprzedaż rozwijała się wraz z rynkiem. Również była zależna od ówczesnej mody. Nasi specjaliści od reklamy podczas badań często podpowiadali nam w jakich kręgach szukać klientów. Na dodatek nasze ceny okien pcv bydgoszcz wcale nie były wysokie. Tak na prawdę każda osoba mogła sobie na nie pozwolić. Dzięki temu liczba zainteresowanych cały czas rosła.

Jako przedstawiciel tej firmy czasami musiałem pracować w plenerze. Spotykałem się z klientami w różnych miejscach aby omówić szczegóły oferty naszej firmy. Byłem w pełni zadowolony z nowego stanowiska, ponieważ cały czas były przede mną różnego rodzaju wyzwania. Ja uznawałem to jako skuteczną drogę rozwoju.