Sklep internetowy z modą włoską przynosiły zyski

Na początku interesowałam się modą. Miałam znaczące umiejętności krawieckie i pierwszym moim marzeniem było wybicie się i zostanie znaną projektantką. Niestety rzeczywistość jest trochę inna od wyobrażeń i trzeba się z nią pogodzić. Moja sytuacja finansowa nie była wcale łatwa.

Sklep internetowy z modą włoską pomysłem na biznes

moda włoska sklep internetowyMusiałam wyjechać z kraju i tam zarabiać na swoje utrzymanie. Po powrocie długo szukałam pracy. Niestety jak na złość nic nie mogłam znaleźć. Pewnego dnia poznałam świetnego informatyka, która wyprowadzał ze mną psa na spacer. On również nie mógł znaleźć dla siebie miejsca. Postanowiliśmy nawiązać umowę i stworzyć swój własny biznes. Moda włoska sklep internetowy. Tak brzmiała nazwa naszej domeny. Na początku dużo inwestowaliśmy z pozycjonowanie. To była pewnego rodzaju forma reklamy na lokalnym rynku. Na szczęście po okołu miesiąca zyskaliśmy małą popularność i tak naprawdę pierwszych klientów. Można było u nas kupić prawdziwe włoskie sukienki. Ja przed zamawianiem dokładnie oglądałam ich krój i cały czas szukałam tylko zachwycających modeli. Nie które z nich nie miały w sobie nic zachwycającego, a nie na tym miał polegać nasz sklep. Chciałam aby można było u nas zrobić świetne luksusowe zakupy. Bardzo dużo czasu zajmowało mi przeglądanie najnowszych czasopism. U mnie każda rzecz musiała być wyjątkowa i świadczyć o indywidualności różnych osób. Zamawiałam zatem tylko najlepsze coccinelle torebki wykonane z dobrej jakości materiałów. Musiałam zwracać uwagę na dosłownie każdy szczegół podczas wyboru rzeczy. Coccinelle była dobrą marką jednak nie wszystkie pochodzące stamtąd elementy odpowiadały moim standardom. U mnie można było znaleźć naprawdę wyszukane elementy.

Pierwsze zyski musieliśmy wkładać w reklamę. Ona była prawdziwą dźwignią handlu. Także nasza opieka znakomitego informatyka była bardzo ważna. Tak naprawdę całe zaplecze techniczne było na jego barkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *