Siostra przygotowała dla mnie piękny ogród

Moja siostra ma bardzo kreatywny zawód. Od kiedy pamiętam bardzo interesowała się wszystkimi roślinami, które znajdowały się u nas w domu. Często pytała naszej babci o te rośliny i o ich pielęgnację. Siostra wiele czytała na temat roślin a także jak powinno się je prawidłowo przechowywać i uprawiać.

Siostra projektuje ogrody

zakładanie ogrodów trójmiastoKiedy mogła wybierać studia zdecydowała się na projektowanie ogrodów. W sumie nie byłam zdziwiona bo to była jej pasja od kiedy pamiętam. Nie miała żadnego doświadczenia w tej branży ani znajomości. Nikt z naszej rodziny nie zajmował się zakładaniem ogrodów. Moi rodzice namawiali ją na rachunkowość lub inny kierunek ale siostry marzeniem było projektować ogrody i nie zmieniła swojego zdania. Zakładanie ogrodów trójmiasto wydawało się moim rodzicom nie opłacalnym zajęciem. Kiedy jednak siostra zaczęła studiować i z czasem udało jej się znaleźć pracę w dobrej firmie i zaczęła dostawać pierwsze zlecenia przekonali się, że nie mieli racji. Siostra całkiem dobrze zarabiała na zakładaniu ogrodów u swoich klientów. Miała świetne pomysły, które podobały się jej klientom. Doceniali jej wiedzę odnoście roślin i ich pielęgnacji. Siostra nie miała żadnych problemów z nauką na studiach. Uwielbiała wszystkie zajęcia i wiele z nich czerpała. Praca przy projektowaniu ogrodów na studiach dodało jej pewności siebie i wiedziała, ze to jest zawód, który chce wykonywać całe życie. Kiedy z mężem kupiliśmy dom w centrum ze spora działką wiedziałam, ze siostra wymyśli dla mnie super projekt ogrodu.

Nie pomyliłam się. Ogród, który został dla mnie zaprojektowany spełniał moje wszystkie wymagania. Mogłam przekonać się na żywo jak pracuje moja siostra i jak angażuje się w każde zlecenie. jestem z niej bardzo dumna i zawsze będę ją wspierać.