Poznańscy studenci docenieni na świecie

Mimo tego, iż powszechnie wiadomo, że obecnie studia nie dają gwarancji znalezienia dobrej pracy, decyduje się na nie większość absolwentów szkół średnich. Pośród wielu młodych ludzi, którzy nie do końca wiedzą, co zrobić ze swoim życiem, jest pewna nieduża grupa osób, którzy jasno postawili sobie cele życiowe i realizują je na przykład poprzez pobyt na danym kierunku studiów. 

Studenci projektują niesamowite wnętrza

aranżacje sklepówNie każdy student, wbrew poszechnym opiniom studiuje, bo tak wypada i trzeba mieć papierek, aby dostać dobrą pracę. Jest pewna grupa młodych osób praktycznie na każdym kierunku, która realizuje się na studiach z czystej pasji. Większość z tych ludzi ma też wyznaczone cele odnośne swojej przyszłości. Dowodem na to może być grupa trzech studentów, którzy w tym roku kończyć będą studia magisterskie na poznańskiej architekturze wnętrz. Trzech chłopaków, którzy przyjaźnią się ze sobą od kilku lat, postanowiło otworzyć własną pracownię projektową. Działa ona od ponad roku i jej główną ofertą są aranżacje sklepów, głównie dla ekskluzywnych marek. Młodzi ludzie wykazują się tak dużą kratywnością w tworzeniu projektów, że zostali już docenieni na arenie międzynarodowej. Ich aranżacje są nowoczesne, a zarazem eleganckie, ale nie wieje z nich nudą. Każdy projekt jest niepowtarzalny i w pełni oddaje klimat danej gamy produktowej, sprzedawanej w konkretnym sklepie. Realizacje ich projektów możemy podziwiać między innymi w nowopowstałej galerii handlowej. 

Okazuje się, że studia mogą być drogą do wspaniałych sukcesów. Jest tylko jeden warunek- trzeba studiować z pasji i wykazać się pewną kreatywnością. Przykładem na takie podejście do tematu może być trójka studentów architektury wnętrz w Poznaniu, którzy otworzyli własną pracownie projektową.