Poszukiwania biurka dla przedszkolaka

W tym roku mój synek po raz pierwszy miał iść do przedszkola. Zapisałam go do prywatnej placówki, gdzie dzieci miały dużo zajęć edukacyjnych. Postanowiłam także w domu przygotować mu odpowiedni kącik w pokoju, gdzie mógłby usiąść poczytać czy pomalować kolorowanki. Przede wszystkim potrzebowałam dla niego dobrego biurka. Udałam się do sklepu meblowego, aby zakupić odpowiednie biurko dla syna.

Na co zwrócić uwagę przy kupnie biurka?

jakie biurko dla przedszkolakaOd razu zapytałam się sprzedawczyni, jakie biurko dla przedszkolaka będzie najlepsze? Pokazała mi ona wybrany model biurka, który cieszył się ogromną popularnością w tym sklepie i był bardzo często wybierany przez rodziców dzieci w wieku mojego syna. Było to niskie, przystosowane do wzrostu syna biurko. Było bardzo wytrzymałe. Można było na nim ustawić rzeczy nawet o wadze do czterdziestu kilogramów. Jego dodatkową zaletą były regulowane nóżki. Dzięki nim można było bez problemu dopasować biurko do wzrostu dziecka. Przedszkolaki bardzo szybko rosną, dlatego dzięki takiej regulacji nie trzeba będzie wymieniać biurka co roku. Uznałam, że jest to bardzo praktyczne i wygodne, zarówno dla mnie, jak i dla dziecka, które nie będzie musiało się garbić przy biurku. Dużą zaletą poleconego przez sprzedawczynię biurka były szuflady. Były one głębokie i mogły pomieścić sporo rzeczy dziecka. W dodatku miały blokadę przed trzaskaniem, więc dziecko z pewnością nie przycięło by sobie przez nie palców.

Zdecydowałam się od razu zakupić to biurko, ponieważ było ono dostępne w bardzo niskiej, przystępnej cenie. Zostały już ostatnie sztuki tego modelu, a sprzedawczyni powiedziała, że nie wie czy jeszcze będą dostawy takich biurek. Nie wahałam się już dłużej. Szybko przekonałam się, że to był bardzo dobry wybór. Biurko okazało się idealnie dopasowane do wzrostu i potrzeb mojego przedszkolaka.