Niedrogi zestaw kąpielowy

Noworodka, czy niemowlaka nie możemy wsadzić samego do wanny dla dorosłych, ani wejść z nim pod prysznic. Musimy posiadać specjalne produkty i przybory, które umożliwią am komfortowe wykąpanie maluszka w łazience, lub jego pokoju.

Zawartość tanich zestawów kąpielowych

tanie zestawy kąpielowe dla niemowlątKompletując wyprawkę dla dziecka, nie może w niej zabraknąć przyborów do kąpieli i pielęgnacji po niej. Lepiej zakupić wszystkie produkty jeszcze zanim się maluch urodzi, gdyż będziemy musieli kąpać dziecko każdego dnia od momentu powrotu ze szpitala. Tanie zestawy kąpielowe dla niemowląt są całkowicie wystarczające dla rodziców, którzy nie mają jeszcze doświadczenia w opiece nam noworodkiem. W skład zestawu wchodzi wielofunkcyjna wanienka, która może służyć noworodkowi i niemowlakowi do momentu aż z niej wyrośnie. Wanna posiada praktyczne nóżki, lub specjalną podstawkę, dzięki której możemy ją ustawić na dowolne wysokości. Do wanienki jest dołączona wkładka anatomiczna, która umożliwia samodzielne położenie dziecka w wodzie bez konieczności jego trzymania. Została ona specjalnie opracowana z myślą o bardzo małych dzieciach, które nie potrafią jeszcze siedzieć. Nie krępuje ona ruchów i zabezpiecza dziecko przed zsunięciem się do wody. Zestaw kąpielowy posiada takie przybory jak termometr do wody, specjalną rurkę ułatwiająca opróżnianie wanny z wody, czy zestaw do manicure, w skład którego wchodzą nożyczki z zaokrąglonymi końcami, cążki i pilnik. Zestaw może jeszcze mieć duży ręcznik kąpielowy wykonany z bawełny.

Kąpiel niemowlaka przy użyciu takiego zestawu jest znacznie prostsza, bo pod ręką mamy wszystkie potrzebne produkty. Jedyne czego nam będzie brakować, to produkty kosmetyczne do kąpieli i ewentualne zabawki do wody, ale one się przydadzą kiedy dziecko będzie już siedziało.