Nail art – nowy trend w manicure

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że ze zwykłego manicure można stworzyć prawdziwe dzieła sztuki. Są osoby, które potrafią na paznokciu namalować prawdzie cuda, takie które wyglądają równie dobrze jak rysunek na papierze. Ale nail art to nie tylko malowanie na paznokciach specjalnie przeznaczonymi do tego żelami bądź farbami. To również piękne ozdabianie paznokci przy pomocy różnych akcesoriów.

Na rynku jest dużo akcesoriów nail art

akcesoria nail artNail art staje się coraz bardziej popularny. Na rynku znaleźć można naprawdę dużo różnych akcesoriów, które pomagają stworzyć na paznokciu naprawdę piękne zdobienia. Takie akcesoria nail art potrafią być bardzo drogie, szczególnie jeżeli chcemy kupić je w jakimś stacjonarnym sklepie. Najlepiej takie produkty zamawiać ze sklepów internetowych, również tych chińskich, ponieważ ceny tam są naprawdę konkurencyjne, a produkty kupione tam mają taką samą jakość jak te kupione w sklepie w Polsce. Akcesoria do nail artu są naprawdę różne. Wiele osób używa  żeli lub farb o mocnym pigmencie, dzięki którym można malować na paznokciu różne wzory np. kwiaty. Bardzo popularny jest oczywiście brokat, który jest tani ale wygląda naprawdę efektownie. Szczególnie jeżeli połączy się jego różne kolory. Równie pięknie na paznokciu prezentują się też specjalne folie, które pięknie się mienią i dostępne są w wielu różnych kolorach. Nie można zapominać też o cyrkoniach i drobnych kamieniach, które kobiety po prostu kochają.

Obecnie kobiety chcą mieć na swoich paznokciach piękne ozdoby i nie satysfakcjonuje ich już jeden kolor nałożony na płytkę paznokcia. Można spotkać wiele kobiet, które piękny makijaż i dobrą stylizacje podkreślają schludnym ale zdecydowanie nie nudnym manicure, widocznym na jej paznokciach z daleka.