Kupiłem ładne fototapety do wyremontowaneg

Zawsze wiedziałem, że muszę zrobić remont. Mój dom był już w złym stanie. Wybudował go jeszcze dziadek i po prostu nie był nowy. Jednak moja rodzina bardzo długo tam mieszkała. Stwierdziłem, że postaram się u duży kredyt i go odnowię. Tak też zrobiłem.

Dzisiaj kupując fototapetę okazuje się, że remont może nie być tak uciążliwy

fototapetaOstatecznie zamówiłem nowe meble i drzwi do pomieszczeń. Najgorsze problemy miałem z wystrojem wnętrz. Każdy z domowników miał na to zupełnie inną wizję. Na dodatek mieszkałem z teściową, która zawsze wiedziała lepiej. Ja już dawno planowałem nowe fototapety do sypialni. Zawsze marzyłem o akcencie gór w swoim pokoju. Na dodatek znajomy architekt wnętrz polecił mi dobrej jakości producenta. Musiałem tam pojechać. Na miejscu zastałem bardzo duże pomieszczenie. Znajdowało się wiele działów. Natchnąłem się nawet na fototapety do kuchni. Niestety u nas zaplanowałem tradycyjne płytki. Moje perfekcyjne panie domu dużo gotowały. Walka z wilgocią była bardzo ciężka i trudno było się jej pozbyć. Takie rozwiązanie nie wchodziło w grę. Moje fototapety na ścianę musiały zostać zrobione w nowoczesnym stylu. Nie chciałem obklejać całego pomieszczenia. Zależało mi na kawałku własnej przestrzeni. Tam była możliwość wprowadzenia indywidualnej grafiki. Można było zamówić sobie coś ze zdjęciem członków rodziny albo inne dziwne fantazje. Spotkałem także fototapety 3d. One jednak całkowicie nie przypadły mi do gustu. Na dodatek moja żona była nimi zachwycona. Ja nie chciałem o tym słyszeć. Kojarzyły mi się z wielką tandetą.

W tej kwestii postawiłem na swoim. Ostatecznie wziąłem fototapety na wymiar. Miały trafić do mojego pokoju oraz dużego salonu. Tam zawsze brakowało jakiegoś miłego akcentu. W domu czekał mnie bardzo długo montaż. Wszystko trzeba było równo przykleić.

Opublikowany w Dom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *