Korporacje coraz częściej używają fotografii

Kilka miesięcy temu podjęłam nową pracę. Bardzo mi na niej zależało, ponieważ firma do której miałam iść była bardzo profesjonalna, kompetentna, oraz bardzo wiele dobrych opinii na jej temat usłyszałam od innych ludzi, czy też wyczytałam z internetu.

Profesjonalna fotografia, sukces gwarantowany

profesjonalna fotografia korporacyjnaPo długim też okresie w którym nie pracowałam zależało mi na tym, żeby trafić do zespołu, który będzie wyrozumiały, w którym będziemy sobie pomagać, oraz wspólnie się integrować. Pomimo iż minęło już kilka miesięcy od momentu kiedy dowiedziałam się, że dostałam pracę w tej firmie, to pamiętam ten dzień jak dziś, dużo emocji, radości oraz łzy szczęścia wymieszane z niedowierzaniem, że spośród setek ludzi, to ja byłam osobą która otrzymało to stanowisko. Już w pierwszym dniu kiedy zaczęłam pracę, przywitano mnie z wielką radością oraz uśmiechem na twarzy. Pokazano mi moje stanowisko pracy, biurko, narzędzia, oraz poproszono mnie, abym jutro ubrała się bardzo elegancko ponieważ czeka mnie profesjonalna fotografia korporacyjna. Byłam bardzo podekscytowana, pierwszy raz miałam mieć profesjonalną sesję, na dodatek fotografia miała pojawić się na głównej stronie internetowej firmy. Dowiedziałam się, że coraz więcej firm organizuje teraz takie fotografie, żeby każdy z klientów wiedział z kim mają przyjemność rozmawiać po drugiej stronie słuchawki telefonu, powoduje to, że firma sprawia wrażenie jeszcze bardziej profesjonalnej, oraz zyskuje w oczach klientów. Cała korporacyjna sesja odbywa się w specjalnym przygotowanym pomieszczeniu, pojawia się ścianka reklamowa naszej firmy, odpowiedni kolor tła, oraz oświetlenie.

Wszystko odbywa się w czasie pracy, także jest to ułatwienie dla osób, które po pracy mają już zaplanowany swój czas wolny. Uważam, że takie wydarzenia bardzo też zbliżają do siebie zespół w pracy, oraz pokazuje, że żeby się zintegrować, nie trzeba wyjeżdżać zbyt daleko.