Jak kreatywnie wykorzystać folię?

 

Kiedy moja najlepsza przyjaciółka obchodziła osiemnaste urodziny bardzo zależało mi na tym, aby wymyślić kreatywny sposób na spędzenie tego dnia. Pewnego wieczora, siedząc razem z moją siostrą przed telewizorem, wpadłam na pewien pomysł. Do jego realizacji potrzebowałam kilkunastu metrów folii bąbelkowej. Zanim jednak ją zakupiłam, skonsultowałam się z moimi koleżankami.

Folia bąbelkowa, pomysłem na prezent

folia bąbelkowa producentKażda z nas zgodnie stwierdziła, że pomysł jest świetny. Z tego powodu, kiedy moja najlepsza przyjaciółka otwierała prezent, okazało się, że w środku nie ma nic innego jak sama folia. Wtedy jeszcze wydawało się to dla niej dziwne, ponieważ nie miała pojęcia do czego ma ją użyć. Zabrałyśmy ją więc na wysokie wzgórze i powiedziałyśmy, że mamy zamiar ją owinąć, tak by była odpowiednio zabezpieczona, a następnie sturlać z samego szczytu góry. Muszę przyznać, że mina mojej przyjaciółki była bezcenna. Ostatecznie uzyskałyśmy zgodę na realizacje planu. Po sturlaniu koleżanka powiedziała nam, że doświadczenie to, było niesamowite i, że folia całkowicie ją ochroniła. Poinformowałam ją, że znalazłam miejsce, gdzie do kupienia jest folia bąbelkowa producent i, że osobiście upewniałam się, czy aby na pewno ta folia będzie odpowiednia do tej zabawy. Przyznałam też, że zrobiłam także test próbny, w którym to ja byłam całkowicie owinięta folią i tak samo jak w przypadku koleżanki ochroniłam się przed jakimkolwiek urazem.

Zawsze wiedziałam o tym, że folia bąbelkowa jest idealna do pakowania przedmiotów i zabezpieczania ich przed uszkodzeniem, ale teraz mogę szczerze stwierdzić, że potrafi ona uchronić wszystko, nawet człowieka. Historia ta może wydawać się odrobinę zabawna, ale najważniejsze, że moja przyjaciółka była zadowolona ze swoich urodzin.