Depilacja laserowa – czy to dla mnie?

Każda z nas przynajmniej raz w życiu spotkała się z problemem wyskakujących krost po goleniu lub depilacji. Z całą pewnością nie jest to przyjemne uczucie. Niestety znaczna większość kobiet decyduje się na standardowe golenie maszynką jednorazową. Jest to bardzo tania metoda, jednak musimy przygotować się na szybkie odrastanie włosków.

Zalety depilacji laserowej

light sheerNa szczęście istnieje metoda, która jest bezpieczna, trwała i pozwala na pozbycie się niechcianych włosków z różnych rejonów ciała. Rozwiązaniem problemu dotyczącego niechcianego owłosienia jest Light Sheer. To nowoczesny laser, który uznawany jest za najskuteczniejszy sprzęt do depilacji laserowej na świecie. Zabieg z wykorzystaniem lasera jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny. Mówi się o tym, że światło tego lasera najskuteczniej działa na włosy, które są w fazie wzrostu. Dzięki temu dochodzi do zniszczenia mieszka włosowego. Głowica tego lasera ma spore rozmiary, dzięki czemu zabieg nie trwa długo. Tak naprawdę depilacja laserowa jest najlepszą formą walki z niechcianym owłosieniem. Wszystko dlatego, że światło lasera skutecznie niszczy owłosienie, a nie je przycina – jak w przypadku maszynek. Niestety niektórzy boją się, że laser ich oparzy lub zniszczy skórę. Nic podobnego! Depilacja laserowa, o ile przeprowadzona z głową, jest całkowicie bezpiecznym zabiegiem. Musimy jednak pamiętać, że nie w każdym gabinecie kosmetycznym, zabieg wykonamy właśnie laserem Light Sheer. Niektóre z salonów oferują nieco inne urządzenia. W związku z tym taka depilacja może być mniej skuteczna.

Zabieg depilacji laserowej jest zabiegiem całkowicie bezpiecznym. Warto o tym wspomnieć, ponieważ wiele osób boi się negatywnych skutków w postaci poparzonej lub zniszczonej skóry. Jeśli zabieg wykonany będzie najwyższej klasy urządzeniem i w dodatku przez wykwalifikowany personel, nic takiego nie ma prawa się zdarzyć.